Novinky

Krátké čekání na termín v Hardset tattoo studiu!

Díky posilám v našem teamu
VÁS POTETUJME
V KRÁTKÉ ČEKACÍ DOBĚ!

TĚŠÍME SE NA VÁS NA NAŠICH POBOČKÁCH

- ZÁBRDOVICKÁ 22 - 739 093 817

- BĚHOUNSKÁ 22 - 601 521 000

 
Tvoje auto Ti může vydělat na luxusní tetování!!

Jsi z Brna nebo blízkého okolí, tak neváhej! Nech si polepit automobil naší originální reklamou a získej bonus 6200,-Kč na tetování a 20% slevu na veškeré naše služby!
Bližší informace na: info@hardsetshop.com

 
Hardset Tattoo má dvě pobočky!

1. pobočka Zábrdovická 22
2. pobočku naleznete na ulici
Běhounská 22 v pasáži TYPOS

 
Nejlepším TETOVACÍM SALÓNEM v BRNĚ se stává:

Jsme držiteli titulu nejlepšího brněnského tetovacího studia!

 
Banner
Náš Team

VÍŤA - Zábrdovická 22 - Tattoo & Piercing


Už od malička mě bavilo kreslení a malování, na základě toho jsem se na konci základní školy rozhodl studovat na umělecké škole obor „užitá malba“. Přesto, že jsem měl určité vlohy, mě toto studium nebavilo a z koníčku se pomalu stávala povinnost. Na konci druhého ročníku jsem se tedy rozhodl odejít a studovat raději strojařinu. K tetování mě, dá se říci dokopali kamarádi, kteří mě neustále přemlouvali, ať to zkusím. Do té doby mě to nijak neoslovovalo a ani jsem nad tím nepřemýšlel. Pak jsem se ale rozhodl, že to přece jen zkusím. Jeden z kamarádů mi domluvil u své příbuzné, která se tetováním živila takový „rychlokurz“, kde jsem si poprvé vyzkoušel tetovat. „Obětí“ se stal další z kamarádů a já už měl jasno, že tomuhle se chci věnovat. Všem výše zmíněným moc děkuju za jejich čas a ochotu, jelikož bez nich bych se k tomu asi nedostal. Za pár měsíců následoval nákup strojků, barev, no prostě veškerého potřebného vybavení. O lidi nebyla nouze a tak jsem se mohl postupně učit. V té době jsem už uvažoval, že tomuhle koníčku bych se chtěl věnovat profesionálně. Netrvalo dlouho a dostal jsem nabídku z Hardset Tattoo studia. Pokud se Vám budou mé práce líbit, budu rád, když se někdy zastavíte a svěříte se do mé péče. Vynasnažím se, aby jste odcházeli maximálně spokojeni.
________________________________________________________________

DAN - Tattoo

Vášeň k umeniu a chuť niečo vytvoriť boli hlavným spúšťačom mojej ,"výtvarnej púte".
Už na základnej škole som spolužiakom fixou kreslil po rukách v nádeji, že to "dielo" vydží aspoň 2 dni (hehe). Na strednej škole som študoval propagačnú grafiku,kde som si osvojil  kresbu a pár umeleckých technik maľby a tlače. Počas toho som stale kreslil a venoval sa tiež streetartu. Asi v polovici štúdia na strednej škole ma môj  vtedajší spolužiak nahováral, aby som ceruzu čiastočne zamenil za tetovací strojček. S tou myšlienkou som sa často pohrával a tak som sa rozhodol, že si na môj prvý tetovací set pôjdem zarobiť a vyskúšam to. Som úprimne rád a vážim si každého jedného kt. sa mi zveril do rúk. Teraz viem,že je to cesta, ktorou chcem ísť a čomu sa chcem plne venovať  a stále sa zdokonalovať. Veľmi ďakujem za príležitosť tetovať v štúdiu Hardset. Teším sa na každého z Vás a pevne verím, že to spoločne so zákaznikmi vždy dotiahneme do vzájomnej spokojnosti!
________________________________________________________________
Martin - Tattoo & Piercing

Už od mala mě bavilo kreslit, a protože to byla jedna z mála činností , u které jsem vydržel v klidu, rodiče mě přihlásili do různých kroužků kreslení. Na konci základní školy jsem se rozhodoval mezi grafikou a strojařinou, kdy nakonec vyhrálo řemeslo a vyučil jsem se jako kovoobráběč.

Tetování  se mi líbilo už od základky, ale do bližšího kontaktu s ním jsem přišel  až v osmnácti , kdy jsem se nechal poprvé tetovat. Později jsem začal kámošům a známým kreslit návrhy na tetování a poohlížet se i po vlastním vybavení. Už během prvních pár pokusů tetovat jsem věděl, že je to něco, čemu se chci věnovat naplno a zlepšovat se.

Děkuji prvním odvážným za důvěru a trpělivost,  kterou se mnou  při učení měli, a jsem rád, že někteří z nich stále chodí.

Děkuji Hardsetu za možnost tetovat v naprosto špičkovém a profesionálním prostředí , vedle tatérů, kteří určitě patří k nejlepším ve svém oboru. Doufám ,že vás mé práce zaujmou a společně tady vytvoříme tetování , se kterým budete naprosto spokojeni  a které vás ani po letech neomrzí  ;-)

________________________________________________________________

Arianna - Tattoo & Piercing

Toho, že mi kreslení a malování jde, si lidé okolo mě všímali už odmalička. Přestože mě kreslit vždy bavilo, nikdy jsem tomu nevěnovala nějakou zvláštní pozornost. Zlom přišel až pár let zpátky, kdy jsem po dlouhé době měla nutkání si sednout a něco nakreslit. Pak přišly další a další kresby a zkusila jsem také malování na plátno. Jelikož mě to opravdu chytlo, začala jsem uvažovat, jak bych se mohla umění věnovat více. Tady přišlo postrčení od mé sestry, která mě donutila přihlásit se do mezinárodní soutěže v Londýně The London Loop 2018. K mému velkému překvapení se mi podařilo s mým obrazem probojovat do finále před porotu. Nakonec jsem se umístila na třetím místě v kategorii Malba a v Londýně si převzala ocenění ;-)

Poté už věci nabraly rychlý spád. Jelikož se mi tetování vždy líbilo a sama jich několik mám, tak jsem se rozhodla, že se vydám tímto směrem a přihlásila jsem se na tatérský kurz. Po jeho absolvování jsem pak narazila na nabídku Hardset Tattoo a to už jsem neváhala.

Nejvíce mě baví kreslit motivy se zvířaty a přírodou, dotwork, mandaly a geometrie a do budoucna bych se ráda věnovala také realistice.  Nebráním se však ani jakýmkoliv jiným stylům. Pokud Vás mé práce zaujaly, budu ráda, když se na mě obrátíte a společně budeme moct Vaše představy a nápady dotáhnout do konce k Vaší maximální spokojenosti.

________________________________________________________________

EDITA - Tattoo & Piercing

Kreslím snad od toho dne, co jsem zvládla udržet tužku v ruce. Všechny mé sešity ve škole byly od vrchu dolů plné čmáranic a obrázků z mé fantazie. Měla jsem možnost chodit do kroužku kreslení, kde jsem mohla vyzkoušet práci s různými materiály, nakonec jsem vždy skončila u tužky. Časem se k ní přidala tuš a vodové barvičky. Věděla jsem, že nechci kreslení studovat, protože by se z milovaného koníčka mohla stát nemilá povinnost a navíc nesnáším kreslení zátiší.
Miluji volnost se kterou si můžu vybírat motivy, které chci tvořit a snažím se kreslením vyplnit každou volnou chvilku svého dne.Nápad přenést to, co umím, do formy tetování, my vyrašil v hlavě asi kolem šestnáctého roku, kdy po mě kamarádky začaly chtít návrhy jejich prvních tetování. Od té doby jsem se pomalinku, ale jistě začala tomuto snu, živit se uměním, přibližovat. S tetováním jsem začala nedávno, ale již teď vím, že chci být co nejlepší a že mě toto řemeslo láká a baví.
Nejvíce tíhnu k umělcům , kteří mají svůj ultimátní styl a jsou schopni vytvořit každému tetování přímo na tělo, jako jsou: Teresa Sharpe a její úžasné barevné tetování, nebo Justin Hartman, který vytváří velké projekty plné krásných žen. Z českých tatérů se pak nemůžu vynadívat na Nyanu z Hellu, nebo třeba Viktora z Heartcore tattoo.Já se nejraději ve svých pracích inspiruji přírodou, zvířaty, ale také filmy, fantasy knížkami a videohrami, kterými vyplňuji svůj čas, když zrovna nekreslím.
Věřím, že je důležité vždy najít a vytvořit tetování, které bude člověk hrdě nosit po zbytek života a proto jsem tady, abych s tímto tvořivým procesem pomohla a vymyslela něco, na co budeme všichni pyšní. :-)

________________________________________________________________

Honza (Pierre) - Zábrdovická 22 - manažer tattoo termínů, prodavač, příprava objednávek e-shopu
Příprava vašich internetových objednávek (www.hardsetshop.com)

_________________________________________________________________

Tono - grafická výroba našich log, vizitek, letáků, plakátu na koncerty....
Tvůrce nápadů a motivů pro značku Hardset Original (registrovanou roku 2003)

________________________________________________________________
Aja - výroba reklamních klipů + klipy Operace Artaban(vlajkové lodi Hardsetu)


________________________________________________________________
HARDEST SECURITY TEAM se stará o vaši bezpečnost na
námi pořádaných koncertech a festivalech.
Since 1999.


________________________________________________________________
Pro Hardset company pracuje  ještě mnoho dalších za což jim děkujeme!
________________________________________________________________

 

Adam (Kabanos) - Majitel a manager

Hardset Company vzniklo postupným nabalením aktivit a koníčků, které jsem provozoval a provozuji.

- Na začátku bylo pořádání hudebních akcí. První sem dělal v 15 letech, byla tedy někdy v roce 1990 ;-)
Opravdu první (nynějšího rázu) byla v roce 1999.
- Zanedlouho poté vzniklo hudební vydavatelství "Rabiat Records" 2001.
- V roce 2003 jsme zaregistrovali a potažmo rozjeli streetwear značku: "Hardset - Rebel´s wear".
- V roce 2004 otevíráme náš 1. kamenný obchod s oděvy a muzikou na ulici Jánská (areál Spodního Traktu).
- V roce 2006 měníme 30m prostoru na Jánské za 180m na ulici Zábrdovická! Díky metrům navíc znatelně rozšiřujeme sortiment a protože to máme rádi otevíráme TATTOO STUDIO! ;-)
- Taréry vybíráme z náročných konkurzů, kdy přijmeme z cca 40ti jednoho. V potaz bereme um i kvalitu člověka. Na nezodpovědnost není čas!
- HARDSET se rozjíždí a mimo "Streetwearu" začíná produkovat i věci pro sporty a BOJOVÉ SPORTY.
- V roce 2011 vyhráváme soutěž o nejlepší tetovací studio v BRNĚ!
- V roce 2014 otevíráme další tetovací studio se vzorkovou prodejnou HARDSET ORIGINAL na ulici Běhounská.
- 2015 omezujeme distribucí jiných značek na pár osvědčených a plně se věnujeme HARDSET - ORIGINAL.
- 2016 zkompletovali jsme vybavení pro BOJOVÉ SPORTY. Slev pro kluby využívají i v Brazílii!
- 2017 ke sportovním klubům se přidávají první školy, využili tak SLEV jim určenýma a vybavují své tělocvičny.
- Celkem často dostáváme dotazy ohledně rozšíření našich poboček po republice. Občas si sice pohrávám s myšlenkou rozjet to dále, ale momentálně preferuji upevnění našich stávajících pozic + rodinu a čas s ní!

Nicméně do budoucna nic nevylučuji ;-)

Věřím, že nejen já, ale náš celý team dělá co nás baví.... tak to musí být vidět! :-)


 

Kdo je zde

Právě připojeni - hostů: 18 Založeno na Joomla!. Designed by Lonex hosting company, php 4 hosting. Valid XHTML and CSS.